Naše produkty

Společnost Foot Science International navrhuje a vyrábí individuálně upravitelné stélky které mohou pomoci v případech dlouhodobých problémů s bolestmi zad a pohybového aparátu, předcházejí vzniku zranění v případě intenzivní zátěže a v neposlední řadě zvyšují každodenní komfort pro jejich uživatele. Atletům mohou stélky pomoci zlepšit jejich výkon.

Formthotics™ - Zdravotní individuálně upravované stélky

Formthotics™- jsou individuálně upraveny odborníky, zabývajícími se bolestmi pohybového aparátu, tedy lékaři či fyzioterapeuty s dlouhodobu praxí a zkušenostmi ve fyziologii, anatomii či biomechanice. Nejčastěji se jedná o specialisty zabývající se podiatrií, sportovní medicínou, ortopedickou či traumatologickou chirurgií, fyzioterapií, neurologií a dalšími příbuznými obory, kteří dokáží rozpoznat pacienta, jemuž může speciálně upravená stélka pomoci pro zmírnení problémů, bolesti nebo jako prevenci před zraněním. Ortopedické stélky Formthotics jsou určeny pro profesionální použití na základě odborného vyšetření. Jedná se o zdravotnický prostředek.

 
 

Formthotics™ - Youth

Formthotics youth jsou stélky vhodné pro mladé, stále se vyvíjející chodidlo, které bývá často velmi citlivé a vyžaduje extra komfort a podporu. Tuto zvýšenou péči je třeba chodidlu zajistit minimálně do věku 14 let. Můžete si být jisti tím, že se vaše dítě i v moderním světě tvrdých povrchů vyvíjí tak, jak to příroda zamýšlí, pouze s malou pomocí moderní vědy. Jedná se o zdravotnický prostředek.

Formthotics™ – Doplňky

Individualita v systému Formthotics se vyznačuje i možností dodatečné korekce stélek. S jednotlivými doplňky dokážeme ovlivnit postavení nohy pronace/supinace a její funkčnost. Dokážeme ulevit od bolesti jako v případě bolesti přednoží (Mortonův neurom), nebo potíží v oblasti paty jako v případě patní ostruhy. Nabízíme supinační klínky, podpory pod podélnou klenbu, podpatní korekční klínky, metatarzální srdíčka a to v provedení samolepící nebo nelepící. Jedná se o zdravotnický prostředek.

 
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak
nejpozději do 48 hodin.
© Copyright 2022 - Jakékoliv užití obsahu stránek v četně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů, fotografií je bez písemného souhlasu provozovatele těchto stránek přísně zakázáno.